قوانین و مقررات

به کلیه کاربران سایت مؤسسه آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی رفاه توصیه می کنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند:

1- عضویت در سایت مختص دانشجویان، کادر آموزشی و کادر اداری است.
2- مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و موسسه در قبال سهل انگاری کاربران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.
3- مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.
4- میزان شهریه دانشجویان توسط وزرات علوم تعیین و بصورت خودکار در نرم افزار سامانه دانشجویی اعمال می گردد.
5- فعالیت این سایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.
6- عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست.

مقررات آموزشی:
1- زمان انتخاب واحد و حذف و اضافه طبق برنامه تقویم آموزشی اجرا می¬گردد و در صورت عدم شرکت دانشجو امکان اضافه شدن واحد درسی وجود ندارد.
2- درخواست حذف به هر دلیل بعد از تاریخ حذف و اضافه مشمول محاسبه شهریه درس خواهد گردید.
3- زمان حذف اضطراری دو هفته مانده به امتحانات پایان ترم با رعایت کامل مفاد آیین نامه خوهد بود.


مقررات پرداخت شهریه
ضوابط پرداخت شهریه در دانشگاههای غیر دولتی و غیر انتفاعی طبق آیین نامه های وزارت علوم به اجرا در می آید که موارد زیر بخشی از این مصوبات می باشد .
ماده 1) تعاریف :
• شهریه: سهمی از هزینه‌های تحصیلی و متشکل از دو بخش ثابت و متغیر است که برابر ضوابط مصوب و در قبال برخورداری از خدمات آموزشی از دانشجو دریافت می‌شود.
• شهریه ثابت: بخشی از شهریه است که تعیین میزان و نحوه دریافت آن فارغ از واحدهای درسی انتخابی دانشجو انجام می‌شود.
• شهریه متغیر: بخشی از شهریه است که میزان آن براساس ضوابط مصوب، با توجه به نوع و تعداد واحد انتخابی تعیین و دریافت می‌شود.
ماده 2)دانشکده مجاز است در ابتدای هر نیمسال تحصیلی برای نامنویسی از پذیرفته شدگان و دانشجویان، مبتنی بر ضوابط و مقررات مصوب، و در ازای ارائه خدمات آموزشی و کمک آموزشی نسبت به دریافت شهریه اقدام کند.
ماده 3) دانشجوی انتقالی یا دانشجوی منصرف از تحصیل موظف است شهریه کامل یک نیمسال تحصیلی اعم از ثابت و متغیر ( در مقاطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد ناپیوسته تا سقف 16 واحد نظری و مقطع کارشناسی ارشد تا سقف 8 واحد نظری) را به دانشکده مبدا پرداخت کند.
ماده 4)چنانچه دانشجوی متقاضی انصراف، پس از نامنویسی و قبل از شروع کلاسهادر هر نیمسال تحصیلی انصراف خود را به دانشکده اعلام نماید، شهریه پرداختی آن نیمسال، به عنوان هزینه انصراف محسوب می‌شود.
ماده 5)در صورت استفاده از مرخصی تحصیلی، دانشجو موظف است شهریه ثابت آن نیمسال را پرداخت کند.
ماده 6)شهریه تابستانی 50 درصد شهریه ثابت هر نیمسال تحصیلی به اضافه شهریه متغیر تعداد واحدهای انتخابی دانشجو است.
Rules
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ و متعلق به دانشکده غیردولتی-غیرانتفاعی رفاه می باشد.
Copyright © 2015 Refah University. All rights reserved.
میزان شهریه دانشجویان توسط وزرات علوم تعیین و بصورت خودکار در نرم افزار سامانه دانشجویی اعمال می گردد.